MAKİNE TEKNİK SERVİS İLETİŞİM FORMU İÇİN TIKLAYIN

Müşteri temsilciniz:  +90 532 432 19 76      +90 541 226 60 66           E-posta:   info@yedekparca.egetedarik.com

Dil seçenekleri:

EnglishTurkish
Videoyu oynat

Hakkımızda

Ambalaj sektörünün köklü firmalarında edindikleri tecrübeleri kurumsal bir çatı altında müşterilerine sunmayı hedefleyen Ege Tedarik ekibi, birçok farklı sektörde üretim yapan müşterilerinin, her türlü ambalaj makinaları ve sarf malzeme ihtiyacını en kısa sürede, en düşük maliyet ve en yüksek kalitede karşılamak için hızla gelişen global pazarı yakından takip etmektedir.

 

Koli bantlama makinaları, çember makinaları, koli ağzı bantlama makinaları, vakum makinaları, yürüyen bantlı torba poşet yapıştırma makinaları, unlu mamüller için klips makinaları, palet sarma streçleme makinaları, gibi hızlı ve ekonomik üretime destek sağlayan paketleme makinalarının direkt ithalatını, satışını ve teknik servis hizmetini gerçekleştiren Ege Tedarik, müşterilerinin paketleme ile ilgili her türlü ihtiyacına yaratıcı çözümler sunmaktadır.

 

Emeğin, üretimin ve zamanın değerini bilen firmamız, ölçek farkı gözetmeksizin tüm müşterilerine aynı kalitede hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Global pazarın bir gereği olarak “Hızlı, karlı, kaliteli” hizmet anlayışımızla benzersiz ve rakiplerinden bir adım önde bir kurumsal kimlikle ülke çapında bir firma olmak.

Değerlerimiz

Ege Tedarik kurumsal değerlerini oluştururken; insana ve emeğe saygıyı, müşteri memnuniyetini, sektöründe lider ve en yaratıcı kuruluş olmayı, dürüstlüğü, çalışan memnuniyetini temel ilkeler olarak benimsemiştir.

Misyonumuz

Öğrenen ve gelişen bir organizasyon olarak, bölgemizde ve Türkiye çapında evrensel kalitede ürün ve hizmetler sunarak, müşterilerimizle birlikte ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve yeni iş olanakları oluşturmak.

 

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Sağlam Paketleme

Kargolarınız daima güvende

10 Gün içerisinde iade

Ürünlerde sorun yaşadıysanız

Güvenli ödeme

100% Güvenli ödeme seçenekleri

Hızlı Gönderim

Tüm Türkiye'ye gönderim hizmeti

Sepet

Sepetinizde ürün bulunmuyor.